VÝNIMOČNÁ LOKALITA

všetko na dosah ruky – v  pokojnej lokalite krok do prírody i k športu / hrádza – cyklistické a bežecké trate, ktoré vás lákajú za aktívnym pohybom, futbalový štadión, kone /  a na skok do centra. Pešia dostupnosť komplexnej občianskej vybavenosti. Bezproblémová dopravná či MHD obslužnosť. Vynikajúce dopravné napojenie na diaľnicu D1 do 5 minút. Okolitá zástavba je v prevažnej miere tvorená rodinnými domami s kulisou záhradnej zelene. Či už chcete vyraziť do prírody  alebo potrebujete rýchlo nakúpiť, všade sa dostanete za pár minút. Široké možnosti pre oddych  šport a relax v bezprostrednej blízkosti .
Rezidenice Tematínska profituje zo svojej polohy .jej obyvatelia majú na dosah  reštaurácie,medicíske služby, športoviská, nákupné centrá, školy..
.Vsade na skok ....ci chcete vyrazit do prirody,na šport alebo potrebujete rýchlo nakúpiť
LOKALITA od MARCEL
 
Areál sa nachádza medzi ulicou Tematínska a Nábrežím Ivana Krasku v severnej časti mesta Piešťany s priamym vizuálnym napojením na bohotú okolitú zeleň a Biskupický kanál. Lokalita je popri spomínanom kanáli dostupná pešou chôdzou približne 18 minút z centra mesta z Mestského parku. Popri kanáli vedie cyklistická trasa s prepojením priamo na celú mestskú infraštruktúru.
 
Vzrastlá zeleň je charakteristická pre celú túto lokalitu, najmä samotný pozemok. Preto sa koncept projektu odvíjal od zachovania tejto atmosféry a snaží sa vhodne doplniť jestvujúce objekty, ktoré sú predmotom rekonverzie - premeny na obytnú zónu v tichom zelenom prostredí.
 
Privátny uzavretý areál umožňuje budúcim obyvateľom bezstarostne využívať spoločné zelené aj spevnené plochy na nerušený a bezpečný rodinný život alebo seniorské posedenie na lavičke.
 
Poznámka k loklalite : Na Pešo je to do 20 min uplne vsade do centra , nemocnica, aupark ATD... corwin znazornuju tieto veci mapkami s kruhmy do 10 – 15 min...